Yesterday is a history, tomorrow is a mystery.
 Dnešní svět zapomíná oceňovat výjimečnost.

 

Září 2010

Omluva :(

27. září 2010 v 10:32 | >> KaččenQa** <<3 |  Ostatní..
Ahoj zlatíčka :) omlouvám se ale nejdou my psát články s obrázkama..tkže se tu články neobjevují a pěkně mě to začíná štvát :( vůbec nwm co s tim je!!..Omlouvám se..už to nejde asi 2 týýdny..Tkže vám sem píšu aspoň info proč nic nepřibývá..Vaše >> KaččenQa** <<

Odstíny lesků na rty :)

19. září 2010 v 20:44 | >> KaččenQa** << |  Fasion..
Ahojky =) omlouvám se že jsem tu nebyla ae důvod jsem psala :) Vážně nemám čas tento víkend jsem byla celou dobu v Liberci (turnaj v B-Balle). Připravovali jsme se na sezónu :) ae tak konečně mám chvíli času takže jsem se rozhodla sem něco přidat :) dnešní článek bude o odstínech lesků na rty :) 


Podle mě je nejlepší lesk na sry bez barvý - průhledný. Tyto lesky zvírazní vaše rty, ale pořád budete mít svoji barvu. Krom průhledných mám ae také ráda s příchutí maliny. Tyto odstíny jsou více narůžovělé a vypadají fantasticky :) 

ČTI V CELÉM ČLÁNKU :)

** >> INFOO ** << .. prosíím přečíst =)

10. září 2010 v 16:43 | >> KaččenQa** <<3 |  Diary..
Ahoj zlatíčka =) > strašně mooooc se omlouvám ae vůbec nestíhám se školou..=( fakt je toho na mě moc a to sem jenom v devítce. Učitelé na naší třídu házej plno starostí se školou a protože jsme na škole jediná devítka tak nikdo nestíháme =(. Všichni jsme zaměstnaní a máme co dělat. Nejhorší snad mám ae já a dalších 5 lidišek > my se staráme o prvňáčky a druháky =D připravujeme jim program do družin, takže mnohgdy jsem ve škole až o 3 hoduny déle =(. Takže sem se tu po dlouhé době stihla ukázat. Taky vůbec nestíhám kluka =( fáákt..sice eště úplně nejsme spolu a tak mi prosim držte palečky*! =D. Nu a abych pravdu řekla tak kromě tohohle článku INFO sem ani nic přidávat nebudu, moc se omlouvám ae víkend mám také plný, takže snad ve středu, kdy mám malililinko času =) Omlouvám se a Ppá broučkové =) doufám že vy to ve škole zvládáte líp než já (mám už první poznámku, ae čert to vem! =D)..
Vaše > KaččenQa** <<

For You > Móda na Podzim 2010! :)

4. září 2010 v 18:58 | >> KaččenQa** <<3 |  Fasion..
Ahoj zaltíčka :) Omlouvás se, že v posledních dnech nic nepřibylo. Ale už škola > takže víc starostí..promiňte :) Taky se teď více Věnuju Facebuku a hlavně! xTeen =)*. Nu vůbec nemám ponětí o čem dnes psát, tkže asi vymyslím něco jednoduchého. Pomalu ae jistě se blíží podzim :( takže se dnes budem zabívat módou na Podzim 2010.V módě sou o5 barvy jako pro léto a to > šedá, bílá, hnědá. tmavě červená. Ale určitě se člověk těchto barev nemusí držet, ovšem dobře vypadají a lépe je sladíte. Kabátky do pasu se už nenosí. Zase se začínají nosit delší kabátky a delší sukně, volnější kalhoty apod. :)

Čti v celém článku :)

Můj první školní den :) a Info..

1. září 2010 v 14:01 | >> KaččenQa** <<3 |  Diary..
Ahoj zlatíčka :) Tak první školní den máme snad za sebou.Doufám, že jste si ho užili já určitě! Hned z prvu mě s kámoškou třídní zamkla ve tříde =D tkže asi po 5 minutách ťukání na dveře si všimla že není něco v pořádku a odemkla nám. 

Jinak ve škole máme takový rituál > první školní den k nám do školy přídou známé osobnosti (ředitelka má značný vliv =)). Dnes nebyla vyjímka..Před 2 roky nás navštívil Václav Klaus, minulý rok Monika Absolonová a dnes to byla ministrině Němcová. A to je jen začátek. Školní akce jezdí moderovat Aleš Cibulka > ČT1 a zazpívat Petr Poláček > je v naší škole pečený vařený..hraje basketbal. Také nám zazpívá Allan Bastien a mnoho dalších. Tkže opravdu dnes vydařený den a to i proto, že jsem se viděla se všemi spolužáky a o5 s nima mohla pokec a to pořáádně..Ani sem si nevšimla kolik je novejch věcí =D. 

Taky máme novýho tělocbikáře. Je mu prý pod 30 > tjže doufáme že bude aspoň trochu hezkej, když už nás holky má na ten tělocvik..A vymakanej by moch bejt samozřejmě taky..=D No a co vy, co je u vás nového?..

 Doufám že se vám dnešek vydařil a čekám na vaše komentáře >> KaččenQa** <<