Yesterday is a history, tomorrow is a mystery.
 Dnešní svět zapomíná oceňovat výjimečnost.

 

Říjen 2010

Halloween :)

31. října 2010 v 19:04 | >> KaččenQa** <<3
Ahojky zlatíčka :) Takže dneska vám všem chci popřát krásného a strašidelného Halloweena :) Pořádně si ho užijte a skoukněte ty nejhroznější horory..ae to v případě že budete mít opačné pohlaví u sebe..To moje opačné pohlaví je dnes bohužel 100 km ode mně a uvidíme se MOžná až za 2 týdny :(..ae rozhodně hodlám slavit a s rodiči si cinknout. Ti pk někam jedou tkže buď půjdu ven..nebo skouknu pár hororů > SAMA. Ae asi zvolím tu 2. možnost :) Doporučuju horor Zrcadla..a co dopuručujete VY?? Vaše >> KaččenQa** <<


Moje TOPka♪

30. října 2010 v 13:57 | >> KaččenQa** <<3 |  Ostatní..
KesHa:

Dnešní program :)

29. října 2010 v 10:21 | >> KaččenQa** <<3 |  Diary..
Ahojky zlatíčka :) Dneska mám v plánu zase výtet do sousedního městečka..Důvod? Kámoši samozřejmě :) Chceme o5 něco podniknout a vážně něco originálního, tkže uvidíme co nás napadne. Nu a jk si užíváte dny volna vy?..Já pořád někde trajdám ae blog zatím stíhám bez problému. Brzy čekejte nějaké nové aktualizace.


> Justin Bieber..

28. října 2010 v 10:00 | >> KaččenQa** <<3
Ahojky zlatííčka :) Dneska chci dost odbočit od módy a něco sem napsat o zpěvákovi Justinu Bieberovi! Koukala sem se na pár blogů a tam de objevovalo často ANTI JB. Zdá se mi to trochu nefér. Ano má prý vysoký tón hlasu a tak sem se koukla na pár Informací. Loni v lednu podstoupil vážnou operaci hlasivek. Taky sem si poslechla jak mluví a jak zpívá, pokud si poslechnete jeho zpěv..tk podle mě uslyšíte normálního 16tiletého zpěváka a pokud si poslechnete jeho hlas..tk uslyšíte o proti zpěvu DOST rozdíl > mutace!..Nechci se ho zastávat ae je to fakt..Jeto něco jako TOKIO HOTEL tky je všichni ze začátku nesnášeli a teď? Jedna z nejoblíbenějších skupin!..

Mě osobně se líběj některé jeho JB písničky, ae rozhodně nejsem fanynka typu > Á JB miluju tě!..to fkt ne :) Ae nechápu proč ste tk hnusní a zakládáte ANTI JB. Pokud ho nemáte rádi tak si ho snad stačí jen nevšímat a né hned ho ponižovat a bůhví co ještě!..Prostě tenhle způsob se mi hnusý..


Rovné nebo kudrnaté vlasy?

27. října 2010 v 10:13 | >> KaččenQa** <<3
Ahojky..:) 

Dneska jsem projížděla účesy Vanessy Hungens (Gabriella Montez - HSM). Úplně mě očarovaly její účesy..jednoduché, ale krásné. Vany si hodně žehlí vlasy, ale také je často nosí přírodně kudrnaté..Obrázky dole :). Zaujmul mě ae hodně tenhle účes:


Vážně krásný..

Tady už máte obrázky vyžehlených a nebo kudrnatých Vanessiných vlasů..

Kudrnaté:                                                             Rovné
                   

Já osobně si vlasy většinou žehlím ae už teď je mám fakt poničené, takže se to snažím co nejméně omezit. 

Kde mě najdete..

26. října 2010 v 20:45 | >> KaččenQa** <<3 |  Diary..
Ahojky..jen pár informacíí pro váás :)..

Takže pokus si mě chcete přidat na FB tk můžete > moje jméno je: Kačíís BlackWhite
Na Twitteru a pod. nejsem..ae na FB si mě bezproblému přidejte..:)..
Jenom mi do ZPRÁV* napište z jakého jste blogu :)..

Najdete mě i na xTeenu, ale to je vám asi k ničemu :):D..
A to je asi vše. Dál už nwm co vám sem napsat..Takže pro dnešek asi vše..

Vaše >> KaččenQa** <<Zimní bundy :)

26. října 2010 v 19:30 | >> KaččenQa** <<3 |  Fasion..
Ahojky zlatíčka :)

Moc ráda bych přibrala nějaké Affs..tkže se prosím zapiště nahoře..Pravidla? Ty už mě nezajímají..jen chci někdy nějaké ty komentáře..ae je to hlavně na vás!

Dneska bych se chtěla kouknout blíže na zimní bundy. Ale ty pořádné, klidně i na lyže. Zaujaly mě hlavně tyto:


Tyhle se mi líbily asi nejvíc. Nevím jak já ale mě se líbí jejich jednoduchost. Jak se líbí vám?..Vaše >> KaččenQa** <<

Boty♥

24. října 2010 v 16:08 | >> KaččenQa** <<3 |  Fasion..
Ahojky zlatíčka :) Po dlouhé době o5 nějaký ten článek..Prohlížela sem boty na podpadku a padly mi do oka tyhle..


Líbí se mi..sou obyčejné a prostě úžesné :)..Jak se líbí vám? Vaše >> KaččenQa** << 

Kačí..:( :D

17. října 2010 v 13:44 | >> KaččenQa** <<3 |  Diary..
Ještě nekončím :) asi si myslíte, že vám tu radím a sama vypadám úplně jak barbína, která ví všechno :D Ae to rozhodně nejsem! Žádná barbína a žádná namyšlenost..Ikdyž někdy to trošku přeženu ale mí přátelé mě včas zastaví :)..Takže tady máte nějaké mé fotky abyste věděli jak vypadám..


Vypadám strašně vím..:D..ae nikdo není dokonalý! a já už vůbec :)..

Kouřové líčení - For You :)

17. října 2010 v 13:36 | >> KaččenQa** <<3 |  Fasion..
Ahoj zaltíčka :) .. už 3 články jsme se zabývali Podzimem 2010 a to nejznámějšími značkami! Dnes už se tím zabývat rozhodně nechci, a proto, že mě toto téma už omrzelo. Chci zase malinko sem něco napsat o líčení. Tentokrát to bude Kouřové líčení, které jsem si v poslední době oblíbila, ale přesto nejraději používám jen řasenku, tužku a někdy i stíny. A to halvně proto, že ráno vůbec nestíhám :D Budu se muset polepšit. 

Opravdu sem si tento styl hodně oblíbila. Vyadá úžasně, ale nesmí! se to přehánet :) 

Louis Vitton - Podzim 2010

15. října 2010 v 14:28 | >> KaččenQa** <<3 |  Fasion..
Ahojky Zlatíčka :)..dneska zase trochu času..tkže jsem du něco přidat. Pořád se zabýváme Podzimem 2010. Tak si ukážeme zase nějakou značku a kolekci na tento podzim :). Tentokrát jsem si vybrala značku Louis Vuitton..


Christian Dior - Podzim 2010

12. října 2010 v 16:36 | >> KaččenQa** <<3 |  Fasion..
Ahojky zlatíčka :)..Takže už je skoro podzim a mě nenechávají v klidu kolekce na Podzim 2010 od známých značek jako je Dior, Chanel..Dnes jsem si proto vybrala značku..Christian Dior - článek Spring 2011 Gucci < si přečtěte zde :)..Rozhodně mě Dior zaujal a tady máte už nějaké topy, které se mi líbily nejvíc..:)..

Christian Dior Fall 2010 Ready-to-WearChristian Dior Fall 2010 Ready-to-Wear

GUCCI 2011 SPRING

9. října 2010 v 8:54 | >> KaččenQa** <<3 |  Fasion..
Zdravím vás <3

chci se omluvit, ale poslední dobou vážně nestíhám a už ani né moje SB..Takže se omlouvám a skusím to dohnad. Dneska mě můžete hledat u kamádky, které ještě s 2 kámoškami pomůžeme změnit styl. Chceme ji ostříhat a kompletně namalovat :). Ale předtím mám zápas proti Litoměřicím..takže prosím držte palečky :). Jinak toto je móda od Gucciho..na první pohle d se do ní zamilujete :) opravdu nádherné, různé barvy a různě střihy. Prostě dokonalost :)..

Scene styl..

1. října 2010 v 20:16 | >> KaččenQa** <<3 |  Fasion..
Ahoj zlatííčka :)..Takže dneska se chci zaměřit na styl scene!..:)..začas se mi strašně lííbit..je opravdu úžasnej :). Jejich vlasy, doplňky a lííčení ♥ no luxuus :) ae víc se mi to líbí na holkách, protože mají ty úžasný vlasy!..

A tady obrázky :)


Nevím zdali vám se to líbí ale mě ano :)..Těšíím se na vaše komentáře. Vaše >> KaččenQa** <<