Yesterday is a history, tomorrow is a mystery.
 Dnešní svět zapomíná oceňovat výjimečnost.

 

Listopad 2010

TOPky♪♫ --> Poslouchej! :)

27. listopadu 2010 v 12:39 | >> KaččenQa** <<3 |  Ostatní..
Ahojky zlatáá :) Včera v noci úžesně sněžilo <3 Nemělo to chybu..Úplně krásná venku zima..padá na vás sníh a úžasně se přemýšlí :) Krásné to bylo..a všechno v hlavě srovnané..

Jen vám sem jdu hodit další moje TOPky♪♫
--> Katy Perry - Firework > podle mě úžasná..To Kateino líčení, oblečeníí, účesy..Krásné ♥


Ty šaty ^^

26. listopadu 2010 v 20:19 | >> KaččenQa** <<3 |  Diary..
Ahojky my lovers :) Takže děkuju za návštěvnost a to všem..Promiňte ae AFFS absolutně nestíhám..takže je dnes ještě oběhnu. A prosíím o komentáře <3 moc mi na nich záležíí..Děkuju :) Jinak příští článek už bude o nějaké té mé oblíbené značce..kterou absolutně zbožňuju..A také čekejte nějaké moje novější fotky..

Jinak..tady máte fotku nádherných fialovo-černých šatů. Jsou úplně krásné..rozhodně si chci takové pořídit, ale to až bude zase léto. Teď je před námi bohužel zima :/ Těším se na komentáře o těch šatech :) Vaše >> KaččenQa** <<


Caramel Caffé :)

25. listopadu 2010 v 20:41 | >> KaččenQa** <<3 |  Diary..
Hey Lovers :) Omlouvám se ale vůbec nestíhám..takže píšu v rychlosti. Docela hektický tento týden. Za 1. škola..absolutně vyčerpaná .. unavená 2. Basket..tréninky na zvracení a to doslova..Hold nemáme fyzičku! :) Ten kluk o kterém sem se zmiňovala mě opravdu dokáže velmi rychle změnit náladu jk ze špatné na dobrou tk i na opak bohužel :)( Řeknu vám tohle období je vážně hektický asi ten hnusnej Listopad..

Jinak tady máte menší ofrázek Kaffé..podobné jsem měla předevčírem..prostě Karamel a úplně úžesné :) Brzy čekejte nějaký pořádný článek..ae až budu mít více času..


Vanessa Hudgens

23. listopadu 2010 v 16:47 | >> KaččenQa** <<3
Hey Lovers :) Dneska jsem po dlouhé době skoukla profesiální fotky Vanessy Hudgens (moje oblíbená star). Zaujal mě tento shoot. Bohužel není znán ani autor a ni pro jaký časopis byl nafocen. Ale ty fotky <3 jsou naprosto úžasné a velmi mě zaujaly. Vážně se mi líbí její vlasy, líčení a top :) Vanessa je zkrátka exotická.

imagebam.com

Co chystám?! :)

22. listopadu 2010 v 15:05 | >> KaččenQa** <<3 |  Diary..
Hey lovers :) Takže jen menší Info! Příště čekejte článek o značce - Miu Miu. Jen nevím, kdy ho stihnu..ae snad brzy :) Mějte se a užívejte si zlata..Doufám že to nemáte hektický jako já tohle obdobíí!:) Tady už první připravovaný obrázek. Páá Vaše >> KaččenQa** <<


Na konci sil!..

21. listopadu 2010 v 14:16 | >> KaččenQa** <<3 |  Diary..
Hi lovers :) Dneska se tu tu žádný článek nejspíš neobjeví..Jediný důvod je ČAS! V pátek večer zápas v  Kladně..sobota celý den v České Třebové a dnešek do teď v Litoměřicích a za chvíli směr Kolín. Mám toho plné kecky a chci jen spát a spát ae to mi čas nedovoluje. Takže se moc omlouvám ae článek možná zítra a možná ani to ne. Neboli > zápasy dopadly katastrofálně takže se nám zhorší tréninky a do toho ještě škola..takže vážně nestíhám!

Jinak ten kluk? vážně nevím..je to složitější a složitější a řeknu vám už možná ani nemám síly řešit jeho problémy. Uvidím! Vaše >> KaččenQa** <<


Jahody <3

18. listopadu 2010 v 14:19 | >> KaččenQa** <<3 |  Ostatní..
Hi lovers :) Takže dnes mi bylo řečeno že mám se svýma známkama jít na Gympl :D Ae blázen teda opravdu nejsem..A proto budu studovat Ekonomku :) Závidim všem co už na střední jsou a nebo mají eště čas rok-2..tolik zařizování..No hrůza! Už se těšim až to bude za mnou..aspoň že nejsou přijímačky..Jinak brzy čekejte článek o módě..jenom nějaký musím vymyslet.

Dnes jsem si po dlouhé době dala jahody :) Řeknu vám po Olivách je tohle moje 2. největší jídelní láska <3 Opravdu úžasné. Doporučuju :) Vaše >> KaččenQa** <<


Zdravé jídlo, jídelníček :)

17. listopadu 2010 v 16:23 | >> KaččenQa** <<3 |  Ostatní..
Hey Guys! :) Takže nakonec jsem se rozhodla sem slibovaný článek napsat :)

Takže..rozhodně vám radím nepřecpávat se, prtže tohle vaše tělo nejvíc nenávidí! Také nesmíte přehánět se sladkostmi. Naopak si zamilujte ovoce - udělá vás štíhlé a hlavně je opravdu chutné a i sladké :) Čokoláda je úžasná a já ji opravdu miluju a proto si každý den dejte ráno 1 kostičku obyčejné! čokolády a ta vás naladí na celý den. A toto množství je zdravé a opravdu pomáhá na nervy. Ae rozhodně né víc..:) 


Dnes Kolín ^^

17. listopadu 2010 v 14:29 | >> KaččenQa** <<3 |  Diary..
Ahojky :) Slíbila jsem vám článek o Jídle..ae dnes se k němu už asi nedostanu. Jsem po dnešku vážně unavená > Byla jsem s E. a A. <3 ve futurum v Kolíně :) Koupila jsem si košily, sluneční brýle :D, náušnice, kulicha..a zaujmuly mě trika ae pánská..takže si tam pro ně možná ještě skočím :) Nevím. Takže se prosím nezlobte když se na Jídla nedostane! Jsem opravdu vyčerpaná. A jak si užíváte volno Vy? ;)

Jinak trable s klukem jsou úspěšně za mnou. A konečně je všechno zase v pohodě! Jenom těch 150 km mezi náma mě děsí..ae určitě to zvládnem :) Vaše >> KaččenQa** <<


Nestěžuju si ^^

16. listopadu 2010 v 14:23 | >> KaččenQa** <<3 |  Diary..
Ahojky zlatíčka :) Tak jak ste se dnes měli? Já abych pravdu řekla..tak DOST unaveně! :D ae naštěstí se zítra nejse do šchool > Konečně odpočinek! Jinak dneska celkem na pohodu den..Poměry v naší třídě se zhoršili a jak řekla učitelka na Matematiku od teď máme >>VÁLKU << ;D njn..Musíme si ji udobřit! :/ Jinak příště čekejte nějaký ten článek o Jídle, a zítra se začnu věnovat blogu. Eště musím maminku přemluvit o tom zarachu ;) A tady už máte menší ukázku..taky sem hodím nějaké ty moje TOPky♫♪..
Vaše >> KaččenQa** <<


Dnešní škola :)

15. listopadu 2010 v 14:15 | >> KaččenQa** <<3 |  Diary..
Ahojky :) Takže doufám že jste si dneska užili school :/:D My jsme dnes jako deváťáci museli přijít do školy v odblečení nějakého povolání..Já protože to neměla vůbec připravené tak jsem šla za uklizečku :D No řeknu vám to bylo smíchu..ale za odměnu sladký dort :) Jinak mě dostala zpráva že se asi chystají PŘIJÍMAČKY..jsme nejslabší ročník a já přijímačky vážně nezvládnu! Spolíhám na to, že mě vezmou na průměr > No ae ještě se uvidí..

Jinak moje trable s klukem se ještě nevyřešili..a dělí nás okolo 150 km..takže přes počítač..což není zrovna nejlepší. Řeknu vám vztahy na dálku sou DOST složitý:/ Snad to ale nějak zvládnem..Vy si užívejte! Vaše >> KaččenQa** <<


Dnešní den > Praha :)

13. listopadu 2010 v 20:48 | >> KaččenQa** <<3 |  Diary..
Ahojky zlatíčka :) Dneska sem nestíhala a přesto sem měla tolik času. Vnoci u nás byla pařba a spali sme s Teruškou jnm do půl desátý :D,) Dost vysilující, a potom směr Praha ♥ Úžasné v Paládiu..chystám se tam na Vánoce :) Fkt doporučuju, líbili se mi tk snad všechny butiky..Taky sem se zamilovala do jedněch PÁNSKÝCH tepláků :D sou nádherné a prostě mi učarovaly ikdyž jsou pro pány :) Takže je asi budu čekat od Ježíška.

Jináč teď mám těžké období a proto budu na blogu častěji a častěji (znáte asi všichni trable s láskou :/..) Já jich mám teď nad hlavu a musím je co nejrychleji vyřešit..ae moc se mi nedaří! Ae rozhodně sem ještě napíšu jak to dopadlo :) Vaše >> KaččenQa** <<


Olivy - pleť vlasy, tělo :) For You!

11. listopadu 2010 v 7:03 | >> KaččenQa** <<3 |  Fasion..
Ahoj zlatíčka :) Omlouvám se že se tu neukazuju ae důvodem je o5 čas! a o5 zarach .. Tentokrát za známky..mám je strašné..tkže musím napravovat a sem chodím tajně..

Dnešní článek bych chtěla věnovat Olivám..Které mi absolutně učarovali a já se do nich zamilovala..Sou opravdu chutné...a hlavně vám pomůžou i na pleť..jejich olivový výtažek!..:)..


Olivy vás zbaví pupínků a uklidní vaši pokožku!..

Toto je čistící gel z oliv..který vám vyčistí pokožku..a krásně navoní. Od 179 Kč.

Méé TOPky♪♫

7. listopadu 2010 v 14:58 | >> KaččenQa** <<3 |  Diary..
Slíbenéé TOPky :):


Menší Informace :)

7. listopadu 2010 v 13:50 | >> KaččenQa** <<3 |  Diary..
Ahojky Zlatíčka :) Omlouvám se, že jsem se tu tak dlouho neukázala ae měla sem zaracha a dneska jsem tu tajně!..Zítra mi končí..ae bez počítače já skoro nežiju :D Proč zaracha? Sem málem rozbila pračku..a moje maminka mi vysvětlila že z toho závisláctví na kompu se musím nějak vyléčit..tkže jsem měla a mám zákaz! :D Do dneška jsem to vydržela..ae dneska už ne..:) Jinak jsem ještě dnes chci přidat nějaké moje TOPky♪..a čekejte článek nejspíš o pleti..ae ještě nevím. Vaše >> KaččenQa** <<


Dnešní den..

2. listopadu 2010 v 17:06 | >> KaččenQa** <<3 |  Diary..
Ahojky zlatíčka :) Dnešní den docela na pohodu..Sice jsme psali z němčiny ze slovesa *umět* ae jinak v pohodě :) Ukecali jsme učitelku na ájinu a na matiku ať nepíšem, což se docela divim, prtže se nám to většinou nepovede :D:). Jinak dneska nic nemám v plánu..tkže asi malinko poupravím Menu a hodím sem ještě článek > něco o pleti, který jsem nedávno vymýšlela. A jk ste se dnes měli Vy?..Vaše >> KaččenQa** <<


Moje TOPky♪

1. listopadu 2010 v 14:37 | >> KaččenQa** <<3 |  Ostatní..
Bruno Mars: