Yesterday is a history, tomorrow is a mystery.
 Dnešní svět zapomíná oceňovat výjimečnost.

 

Leden 2011

I live your dream ..

31. ledna 2011 v 15:50 | Kačíís |  Diary..
Hi my lovers,)

Dnešek? Noo někoho okamžitě napadne VYSVĚDČENÍ. v mém případě ale WOW..Jelikož dnešek byl asi nejpohodovější den za celý leden. Jelikož jsme nic ve škole nedělali a z ničeho nepsali. Prostě jsem jen seděla v lavici a přemýšlela. Dokonale jsem si vyčistila hlavu..A taky se trochu uvolnila a prostě si to dneska celkově užila. Večer mám ještě trénink..A co to vysvědčení? Já mám 4 dvojky, večer budu ještě vyplňovat přihlášky..

Příště čekejte článek na téma COSMETICS..chci napsat zase nějaký pořádný, takže se máte na co těšit ,)Everything is suddenly lighter, I feel better ..

30. ledna 2011 v 16:33 | Kačíís |  Diary..
Zlatíčka moje,)

Dnešek chci jen spát a spát. Zápas proti Liberci jsme vyhrály 64:32 takže trenéři i my jsme s výkonem spokojení. Teď se jdu kouknout na HŘÍŠNÝ TANEC // DIRTY DANCING..ano nemůžu se od čtvrtka toho filmu nabažit. Brzy čekejte článek Fasion..hodím vám sem v příštím článku stylařské obrázky s oblečením, myslím že se máte na co těšit. Mě ty obrázky vyrazily dech, jsou absolutně bez chyby. Teď se du tedy oddávat tomu úžasnému filmu ,)..


New pics .. Wow

29. ledna 2011 v 15:38 | Kačíís |  Diary..
Hi my Loves ;)

Udělala jsem nové Položky menu, a líbí se mi, tak snad se budou líbit i vám ;) Jinak dnes jsem měla celý den volno, jelikož nám odvolali zápas a tak jsem vlastně brouzdila po netu. Venku je krásně, ale velká zima, tak se asi ještě ne chvíli půjdu projít. Absolutně jsem se zařrala do HŘÍŠNÉHO TANCE. Vím, dávali ho ve čtvrtek a od té doby ho každý den musím shlédnout asi 2x jelikož je to prostě nejúžasnější film a já si u něj vždy vše promyslím a také si odpočinu. Hodím vám sem nějaké nové obrázky. Musíte mě pochválit, snažím se tu být co nejčastěji, takže články budou rozhodně přibývat..xoxo K


Finally Weekend..

28. ledna 2011 v 14:20 | Kačíís |  Diary..
Zlatíčka ,)
Ani nevíte jak jsem ráda, že je ten víkend ♥ V pondělí vysvědčení a do čtvrtka už to zvládnu a potom prázdniny a hory ,) Ale vrátím se k tomu víkendu, máme zápasy, takže si moc neodpočinu..ale aspoň nějak zabiju čas a hlavně budu s těma mejma Lvicema ,) Určitě ale čekejte, že se tu zastavím. Taky se těšíte na vysvědčení? Já abych pravdu řekla, tak ano. Budu mít pár dvojek, ale hlavně už budu moct odeslat ty přihlášky na střední školy. Mám je vybrané ,) a hlavní obor > Ekonomika..Myslím, že průměr není problém, vlastně doufám ;D..Včera jsem ten Hříšný tanec úplně baštila a dokonale si odpočinula u dokonalého filmu. Jen jsem si skřípla nervy v zádech > Auu..Tak si užijte víkend! xoxo K.


Dirty Dancing ♥

27. ledna 2011 v 19:53 | Kačíís* < |  Diary..
Omlouvám se zlatíčka, že jsem se tak dlouho neozvala ,) ale měla jsem toho moc. Dnes mě už jen čeká HŘÍŠNÝ TANEC ♥ a spaní..Miluju ten film, hlavně jedničku..dvojka je hezká, ale už né tak originální ,) Konečně jsem našla v počítači složku s obrázky takže je tu čekejte mnohem víc ;) Jinak dnešní den byl hekticný > škola, učení, škola, hádka s NÍM tej pokračuje a prostě celkově unavenost. Takže dnes už jen odpočívat..Určitě se ozvu zítra ;) xoxo K.


Diary Me..

24. ledna 2011 v 14:22 | Kačíís |  Diary..
Ahojky zlatíčka ))

Teď jsem přišla ze školy a rychle projela moje oblíbené blogy ,) Řeknu Vám, že dnešní den mě dost unavil..ale musím to zvládnout, jelikož mám večer ještě trénink a ráda bych konečně zamakala na mé postavě (ne, žádné diety nechci!) ale nejsem s ní spokojena a proto na sobě chci zapracovat. Dneska jsem se na matematice dozvěděla že jsem PREMIANTKA ŠKOLY ;D to mě opravdu trochu rozesmálo..

Dnes mám v plánu ještě nafotit nějaké fotky, jelikož už nějaké potřebuju..Tak doufám, že jste si dnešek užili, jako já. Brzy tu čekejte fotky mých nových bot NIKE. Potřebovala jsem rychle nové a Converse už mám jedny, Pumy byly nádherné..ale nějak se mi do nich nechtělo a Adidas mě moc nenadchl, ikdyž jsem původně chtěla obyčejně černé A. Mám Nike a vyhovují mi...xoxo K.

Tento obrázek mám z blogu Celebnove a opravdu se mi líbí Mileyiny výrazy ;D jsou úžasné ♥ Jak říká "Say what??" ;D

KUSOVKY and MUSIC..

22. ledna 2011 v 15:31 | Kačíís |  Ostatní..
Hi Heey ,)
Omlouvám se, ale neměla jsem moc náladu psát články, tak jsem napsala jen jeden spíše o fotkách STARS Jeans.. jelikož jsem to tu rychle potřebovala zaplnit..Včera rodiče byli na plese, ale já zůstala doma jelikož se mi tam vůbec nechtělo a tančit také neumím ;D Přišli v půl 2 ráno a tatínek se nedokázal strefit klíčem do zámku..takže si musel zavolat mamku..ano všecko jsem to samozřejmě slyšela ;D;/..Teď sem vám přidávám článek spíše o KUSOVKÁCH a nějaká MUSIC se tu také ojeví, protože jsem se zase dostala do psací nálady a chci zvýšit návštěvnost ,) xoxo K.Krásný víkend..

21. ledna 2011 v 23:59 | Kačíís |  Ostatní..
Podle mých hodin 0:00 ;) Krásný víkend VŠEM..


STARS jeans..

20. ledna 2011 v 19:46 | Kačíís
Ahojky zlatá ;) Absolutně jsem nevěděla co jsem napsat za článek..takže jsem vymyslela jen takový jednoduchý ;) Zaměřila jsem se na hvězdy a jejich TOPs které mě zaujaly na první pohled. Nešlo však o co nejlepší ladění, ale o jednoduchost. Protože miluju džíny a volná trika, tak jsem se zaměřila hlavně na ně..Snad se budou líbit. xoxo Kačíís

Vanessa Hudgens

Chci léto ^^

18. ledna 2011 v 17:48 | Kačíís |  Diary..
Po nějaké době zase tu ;) Včera jsem byla v Praze pro dolní rovnátka a rovnou jsem se stavila v Palladiu..chtěla jsem si koupit trička, mikinu, náušnice a boty ;D Vybrala jsem si jen náučnice troje pecky (bílé, stříbrno-oranžové a s kamínkem)..trička ani mikinu jsem si vůbec nevybrala a pro boty si tam jedu v neděli ;) Trochu mě to zklamalo, jelikož sem čekala..že si opravdu nakoupím! Dneska se musím ještě kouknout na Přírodopis a němčinu ;/ De mi dost o známky, takže se na to chci vážně zaměřit...


The most important songs ;)

15. ledna 2011 v 15:13 | Kačíís |  Ostatní..
Konečně víkend..konečně bez školy, bez testů, bez učení, prostě bez všeho ;) Odpočinek, ikdyž sem nemocná, ale do pondělí to musím vyležet..ale aspoň spaní do půl 11..

Dneska sem se chtěla zaměřit na MUSIC, která mi teď dělá největší společnost. Taže tady máte moje vybrané a nejoblíbenější songy ;)

Katy Perry - Teenage Dream..krásná, letní..;)

Miley Cyrus - Who Owns My Heart..WoW dance ;)

My kusovky and ME..

11. ledna 2011 v 18:21 | Kačíís |  Diary..
Jenom narychlo Vám píšu ;) Škola - dneska sme psali 2 kontrolky z ČJ (vůbec nevím jak to dopadne) a MA (z 8 cvičení mám 4)..a dnes mám ještě hodně věcí do school..Jinak promiň te ale doma máme rodinné problémy takže teď se sem moc nedostanu..a rozešla jsem se s klukem a víte co? DĚKUJU MU protože mi na mně ukázal chyby a já je teĎ jednu po druhé budu odstraňovat..Takže Honzíku patří ti opravdu velké dík ;) není to oficiálně uzavřené a důvod sem psát opravdu nechci ;) Znovu jsem se koukala na kusovky tak sem nějaké hodím ;)..xoxo Kačíís

Mňam

Nemám co dodat..

Happy Again

8. ledna 2011 v 21:28 | Kačíís |  Diary..
Tak se zase po nějaké době hlásim ;) Dneska s K. jsme vyrazili na prohlídku SOŠ informatiky a spojů SOU v Kolíně :) málem tam kvůli našemu smíchu spadla celá ta obrovská škola..Konečně sem se zase cítila pořádně šťastná..Děkuju <3 Jinak o H. dneska ani moc nechci mluvit, ale taky mi ten den o moc zlepšil..

A proto jsem se zase vypovídala svýmu plyšákovi :) Miluju tu zvířecí potvůrku na spaní <3

A konečně jsem si koupila lednové ELLE a ten diář..je úžasný..už způlky ale přečtený, tak už aby byl další..

Kusovky..

5. ledna 2011 v 17:12 | Kačíís |  Ostatní..
Takžee..mám chuť psát články ale proč vlastně?..nevím..

Jen chci říct..že zase nabírám AFFS tak se zapisujte nahoře;) Jinak..jak se vlastně máte? Já si dnešek užila docela na pohodu..Škola? sice učení..ale zkoušení jsem se vyhla o 2 sekundy..takže sem fáákt ráda..jelikož jsem se na to doma ani nekoukla..Po dlouhé době jsem projížděla kusovky ↓ dóle máte pár známých a zároveň hezkých brázků..které mě na první pohled zaujaly ;)

Stejný nápis mám na svých..

Budík? dnes už mobil..ale ráda odpočítám vteřiny..Strašně rychle plyne ten život!
New York? ♥ Nemám co dodat..

Škola > Facebook

2. ledna 2011 v 18:54 | Kačíís |  Diary..
Tak zlata moje blogový ;) Zítra první školní den? Jak se těšíte?..Budete vopravovat známky..nebo stále držet lajnu? Já rozhodně zlepšovat a stejně NIC neumim..O chemii a semináři z matiky sem raději ticho ;/ píšem písemku a já sem se na to ani nekoukla..Takže asi taháček..ještě se k tomu ale asi odhodlám a juknu na to..Jinak se tam ale tešim na ty moje lidičky ♥ ale doufám že se nikdo nezmíní o mým Silvestru..jelikož sem to malinko přehnala ;/;D..Sice se mi nechce poslouchat ty šílený učitelky..který nám vnucujou pořád něco jinýho..ale svym způsobem se tam i těšim..zase ten školoupovinný život ;D

Jenom mě malinko přivřelo oči..že slováci dou do školy až 10.1! No chápete to? Taká nespravedlnost..hlavně že končili jako my 23.12..prostě trošku závist..ale zase o něco přídou, takže ono se možná ani nekabrnit..

Doufám že ste celý prázdniny neproseděli u toho žroutu času > Facebooku ;)


Sníh nebo Léto?

1. ledna 2011 v 18:51 | Kačíís |  Ostatní..
Dneska sem se chtěla jenom malinko rozepsat a přidat sem prostě ještě nějaký ten článek ;) Za včerejšek a dneček mi zatím odešlo 42 SMSek do Rakouska a proč? Protože ten můj si tam Snowboardí a můžu vám říct..že mu to pěkně závidim..jela bych místo něj..jelikož české sjezdovky sou v hrozném stavu a mě se vůbec nelíbí..No ale až maminka bude platit účet za telefon tak to nebude zrovna málo ;D


Předsevzetí..

1. ledna 2011 v 15:27 | Kačíís |  Diary..
Tak jak jste si užili Silvestra? Já úžasně..ale udělala sem jednu chybu..kvůli které jsem si ale uvědomila že toho člověka miluji ještě víc ;) A jaký byl rok 2010? Úžasný, Skvělý, plný zrady..nového poznání..nového zpřátelení, velkých ztrát a hlavně najití lásky <3 Kdyby bylo tlačítko -Opakovat- nevím jestli bych ho zmáčkla ale spíše ano..jelikož tento rok mi dal spoustu užasných věcí :) proto ale chci aby rok 2011 byl ještě lepší a úžasnější ;) Tak snad se mi povede splnit si mé sny..xoxo Kačíís..

Obrázky z blogu Wai.blog.cz