Yesterday is a history, tomorrow is a mystery.
 Dnešní svět zapomíná oceňovat výjimečnost.

 

Únor 2011

The most amazing ..

27. února 2011 v 13:27 | Kačíís |  Ostatní..
Berušky,)

Dneska jsem prohlížela nějaké fotky a zaujalo mě jedno líčení. Vypadá originálně a vyděla jsem ho úplně poprvý! Jde jen o to, že sladíte stíny a černou tužkou obyčejnou jen domalujete puntíky, ale né přesné puntíky, prostě si s tím jednoduše pohrajete. Vypadá to naprosto úžasně..xoxo K.

Je to strašně krásné..

I don´t understand some of the boys // Nechápu některé kluky!

25. února 2011 v 21:19 | Kačíís |  Diary..
Zlatíčka,)
Dnes jsem se zaměřila na KLUKY. Spíše na jejich chování. Proč se chovají tak nadřazeně? Ve třídě máme asi největšího děvkaře na škole;D;/ Ten kluk, přijde k holce, přimačkne ji např. na zeď a dělá, že je s ní v posteli. Dělá to každé, každý den jiné. Někteří kluci jsou v pohodě, přijdou k holce usmějí se na ni a dají se s ní do řeči a ti další jsou na holku víc než nadržení a dělají jí naschvály, které jsou jí nepříjemné! To jsou ve vývoji vážně tak pozadu, halvně ti ve věku 13-15 (někdy 16) ? Když tomu děvkaři řekneme s holkama ať nás nechá, odpoví > Nebreč! Je to strašně nepříjemné, ale co máme dělat? Co byste udělaly Vy? xoxo K.
Tady máte fotky některých kluků, které znám ,)

Paťas

Informative article

23. února 2011 v 16:46 | Kačíís |  Diary..
Berušky,)
Co se to děje s blog.cz? Jinak už máme vybraná Absolvenská trička a díkybohu není barou růžová <3 ikdyž je to krásná barva, jako absolvent bych jí na sobě měla jen nerada, jelikož jí má většina,)

What the fuck?

22. února 2011 v 19:01 | Kačíís |  Diary..
Opravdu nemám náladu číst si ´´komentáře´´ typu, že jsem p*ča s přemalovanou pusinkou (cituji), CO PROSÍM? Můžete mi říct, co to tu píšete, když mě ani neznáte? Nechápu vaše chování, jak si to můžete dovolit. Vadím vám? Nechoďte sem! Nenechám si tu jen tak nadávat do barbíny s přemalovaným xichtem. Nejdříve mě to rozesmálo, ale po té dost naštvalo! Některé z komentářů tu zveřejním v příštím článku, ale nic neslibuju.

Omlouvám se za takové uvedení, ale prostě mě to vyvedlo z míry. xoxo K.


MUSIC and FASHION INSPIRATION

20. února 2011 v 19:07 | Kačíís |  Diary..
Berušky,)

Na žádost Nikol* tady pro vás mám nový článek ;D Takže, dneska jsem byla v aquaparku v Kolíně a ta výhřivka? Úplně krásně jsem si odpočinula ikdyž jsem vstávala až v 10 byla jsem hrozně unavená. Měli jsme jet na jednodenní lyžování, ale spánek se protáhl o 3 hodiny, takže jsme uznali že by to bylo na nic. Můžu vám říct, že bych si klidně šla zas hned lehnout, ale ještě se musím kouknout na seminář z MA, ZE, CH..k tomu horkou čokoládu a večer jenom televize nebo spaní.  Tady máte nějakou MUSIC and FASHION INSPIRATION..xoxo K.


Catch up ;/

18. února 2011 v 14:36 | Kačíís |  Fasion..
Zlatíčka,)

Něco pro vaše očička.) Omlouvám se, ale dnes toho mám opravdu MOC, takže jen něco menšího. xoxo K.


I'm happy, so what?

15. února 2011 v 17:30 | Kačíís |  Diary..
Princezny ,)

Wow, abych pravdu řekla, poslední dobou se cítím zase úplně v pohodě. Mám přesný cíl, kterého chci dosáhnout v každém případě a jdu si za tím zuby nehty! ;D Tak doufám, že to vyjde..
Ve škole máme tej klid, jak nám onemocněla učitelka, která má nejnudnější hodiny a nejvíc učení, takže i škola je na výbornou. Zítra chci už poslat přihlášky na střední, abych to měla co nejdřív z krku. Páni, jak já se tam těším ,) Tej du pracovat na článku > Města, řešit malý brněnský problém a potom už jen relaxovat. Užijte si dnešní den. xoxo K.


Miluju tu písničku ,) Diddy - Comming Home

I don´t know what to write..

14. února 2011 v 16:59 | Kačíís |  Diary..
Berušky ,)

Abych pravdu řekla, tak ten článek Nejkrásnější Města bude za hodně dlouho ;D Jelikož absolutně nevím! jak to zpracovat a hlavně co všechno tam má být. Takže se s tím poperu, zatím mám jen 2 města ,)

Co dneska ve škole? U mě naštěstí na pohodu, žádný testy, nic! VALEENTÝN > ani mi nepřijde, že se dneska něco takového vůbec slaví. Podle mě je tenhle svátek, takový hodně bezvýznamný, ale co už ,) Tady máte menší Fashion Inspiration ,) a ikdyž Valentýna neslavím, vy si ho rozhodně uřijte. xoxo K.


Why?

13. února 2011 v 14:40 | Kačíís |  Diary..
Berušky ,)

Omlouvám se za smazání předchozího článku, ale nelíbil se mi ,) Ať už jak byl napsaný, nebo obrázky, ale prostě něčím sem nepasoval. Příští článek se chci věnovat článku na téma Nejúžasnější města světa! Ať už jde o města s módou nebo bez ní myslím že se máte na co těšit. Ještě nevím, kdy článek bude ale možná ho předhoní článek My TOPky♫ Zase po dlouhé době vám sem chci hodit nějaké songy ,)

Malá Prodavačka Zápalek ♫

Love the Internet // Láska přes internet!

12. února 2011 v 15:07 | Kačíís |  Ostatní..
Berušky,)

Slibovaný článek na téma Láska přes Internet! Jen se chci zeptat existuje to vůbec? Hodně slečen jsem už viděla psát, že se zamilovaly přes internet, s tím klukem chodí, ale NIKDY se neviděli. Jasně, nějakej cit tam třeba může být ale že by přímo LÁSKA? Většina holek se tak zamilovala do nějakého klučiny z Facebooku, xTeenu, Twitteru apod. Jenže se absolutně neznají a nemají zaručené, kdo tam doopravdy sedí, tím odbočuji na téma FAKE, ale tím se nechci zabívat. Láska je cit, který se vytváří velmi dlouho a k člověku, kterého velmi dobře znáte, máte něco společného a hlavně si rozumíte,) Na internetu se každý chová jinak a jak se tedy může vypěstovat láska? Jasné, je to takové to sblížení mezi klukem a holkou, kteří od sebe bydlí 200 km a víc. Dám tu teď příklad jedné slečny ,)

S tím klukem si začala psát na konci září, psali si takové ty věci jako > zlatíčko, miláčku, lásko..Pomalu se tak nějak poznávají, bydlí od sebe 250km on je z velkého města a ona kousek od Prahy. Jednoho dne ji napíše Miluju tě, přijedu za tebou slibuju! Ona taky napíše Miluju tě a moc se těším..Už si takhle píšou tři měsíce jednou si i volali, kdy ji kluk řekl jestli s ním nebude chodit, samozřejmě že odpověděla ANO! Teď už spolu ´´chodí´´ 3 měsíce a ještě se neviděli. K tomu všemu ona už asi před měsícem a půl přišla na to, že on je FAKE! Jak byste reagovali na jejím místě? Zajímá mě váš názor. xoxo K.


Happiness

11. února 2011 v 16:51 | Kačíís |  Diary..
Zlatíčka ,)

už jsem tu. Hory byly úžasné, takhle pročištěnou hlavu a skvělou náladu jsem už dlouho neměla. Sice jsme byli svědkem menší nehody a jedné málem i členem, ale protože je mamka úžasná řidička, tak se nic nestalo. Sjezdovky úžasné, ikdyž umělě zasněžené, ale stačilo mi to. MILUJU noční ježdění a hlavně to tenký prkno jménem snowboard <3 Teď se du vrhnout na obcházení blogů a ještě dnes nebo zítra můžete čekat článek na téma Love the Internet//Láska přes internet. xoxo K.


I'm going away, excuse me ..

6. února 2011 v 19:15 | Kačíís |  Diary..
Berušky,)
Děkuju všem za ty komentáře <3 Zítra jedu na hory, možná protože je poslední dobou venku tak krásně, ale chci si opět stoupnout na snowko. Vrátím se v pátek nebo v sobotu a nebudu tam mít připojení na notebook, takže mě prosím omluvte, že tu skoro celý týden nebudu <3 Ale rozhodně to doženu, čekejte článek NAILS. Užijte si celý týden. xoxo K.


The outside is beautiful and we have a holiday ,)

5. února 2011 v 11:42 | Kačíís |  Diary..
Berušky,)

Omlouvám se, že jsem se tak dlouho neozývala s článkem. Byla jsem tu a na blogy chodila, jen nic nepřidávala. Úplně mě ráno překvapilo to sluníčko venku, je tak krásně ,) Po dlouhé době zase počasí, které za to stojí..ikdyž fouká, ale to je jen maličkost ,D Páni, jak já se těším na jaro a léto <3
Doufám, že si užíváte víkend ,) My teď máme celý týden jarní prázdniny, takže bez učení konečně .. Jedu s rodinou na hory do Mladých Buk ;) Takže prázdniny si rozhodně budu užívat. xoxo K.


I´m cease to understand

3. února 2011 v 14:34 | Kačíís |  Diary..
Zlatíčka ,)
Před pár dny jsem obíhala blogy a narazila na dost nevkusné komentáře pod články. Jednalo se o narážky na blog a blogerky ale nejvíce mě zarazilo to, že šlo vlastně o anonymní holčiny..co chtěli poškodit něčí práci. Nechápu proč to tam ty slečny píšou, chápu někdo má asi záporný názor, ale nadávky? jsou trochu zbytečné nemyslíte?! Jen jedno slovo se na tohle hodí > Nechápavost! Vážně nevím proč to tam píšou, ať se radějí zdržují komentáře..

Ale nebudu si kazit dobrou náladu ,) Tady máte Fashion inspiration..Something for your eyes..

1. února 2011 v 20:07 | Kačíís |  Fasion..
Zlatíčka ,) 
Něco pro vaše očička..