Yesterday is a history, tomorrow is a mystery.
 Dnešní svět zapomíná oceňovat výjimečnost.

 

Březen 2011

I love my friends, they are my life

31. března 2011 v 20:03 | Kačíís |  Diary..
Berušky,)

PŘÁTELÉ
..Miluju své přátele,
..miluju jejich chování,
..miluju jejich úsměvy,
..miluju jejich podporu,
..miluju jejich naschvály,
..miluju jejich styl,
..miluju naše trapasy,
..miluju naše zážitky,
..miluju naše výtlemy,
..miluju naše abstinace,
..miluju naše hádky,
..Prostě jsou to ti nejúžasnější lidi na světě a já jim moc děkuju za všechno, neumím si život bez nich představit Vy ano? Není to možné <3 a když si myslíme že ano, mýlíme se..^^


I want to be a little girl again..

30. března 2011 v 14:37 | Kačíís |  Diary..
Ahoj,) Kde jsou ty časy, kdy stačilo si přikrýt oči dlaní a byli jsme neviditělní? Kam se poděla ta bezstarostnost, radost, smích, štěstí, hry? Zase bych aspoň na den chtěla být tou malou holčičkou, která si překryje oči a cítí se neviditelná a v bezpečí. Jen na jeden den bych zase chtěla pohladit malého klučíčka po tváří a on by pochopil, jak moc ho mám ráda. Jen na den zase vycenit zoubky a všemu se bezstarostně smát. Neberte to jako stěžování, mám se dobře ale bylo by to kouzelné vrátit se zase o asi 10 let zpět i kdyby jen na jeden den. ;) Dnes to ve škole bylo v pohodě. Známky 5,2,1 už se musím vážně začít učit :D. Dnes večer jedu s mamkou zase cvičit. Cvičení trvá hodinu ale já si vždy dodkonale protáhnu každý sval v těle a úžasně si odpočinu. Doufám, že se máte skvěle. xoxo K.Never Say Never ..

27. března 2011 v 11:59 | Kačíís |  Diary..

Berušky,)

Dneska je nádherná neděle a ještě krásnější je proto, že nejdu zítra do školy. Jedu do Prahy na odběry krve a do školy du až v úterý. Mám se krásně, všechno mám v hlavě urovnané vím co chci a vím co nechci :) Jen musím doděla do školy tu absolventku a ještě jeden projekt a budu odpočívat. Asi dnes vykouknu jen na zahradu, protože nemám náladu jít někam ven, ale rozhodně nebudu sedět doma u počítače. Možná s mamkou jeden dnes do Prahy do muzea ale to nevím a ani se mi tam moc nechce. Taťka zrovna dodělal oběd. Mějte se krásně. xoxo K.


Change is life and life is change..

24. března 2011 v 18:39 | Kačíís |  Diary..
Krásky;)

Dlouho jsem se neozvala, jsem hrozná! vážně jo. Ale s mamkou sme měly menší problém a tak mi dala zaracha, ano zrovna teď jsem tu jen díky tomu, že tu mamka není a já jsem sem musela něco napsat. Není to správné? Nevím, ale jsem tu jen na chvíli. Venku je úplně úžasně, krásné počasí, jsem pořád venku, protože jinak to ani nejde. Ve škole je to teď úžasný <3 mnohem lepší a uvolněnější. Začínám ty "blbečky" mít ráda a to do jednoho. A co se týče známek, je to dobré, jen mi dělá problém ta čeština! ;/ Když už mluvíme o škole, vzali mě na všechny 3 střední, kam jsem si podávala přihlášku. Jsem ráda, protože si můžu vybrat a né mít nervy, i když to mám pořád. Užívejte si to počasí. xoxo K.


More mess? Yes!

19. března 2011 v 13:42 | Kačíís |  Diary..
Krásky))

Zanedbávám vás, jsem hrozná vím! Jenže jsem opravdu neměla náladu cokoliv psát, abych to shrnula. Za tento týden jsme v jeden a ten samý den se třídou rozbrečeli učitelku a hned další hodinu jsme jednu málem udusili, jelikož můj opravdu ´´chytrý´´ spolužák do třídy vystříkal skoro celý pepřák. Myslíte si, že vyvál bez trestu? Ani náhodou! Je mu už 15, takže škola volala policajty, naštěstí nejspíš nakonec vyvázne jen s 2 z chování a holka, které ten pepřák patří jen s třídní dutkou. Tomuhle se řiká > VÍC ŠTĚSTÍ NEŽ ROZUMU.

Jsem nemocná mám stále teplotu 37.6 je to nesnesitelné, už chci být zdravá, ale nejspíš ani tento týden nepůjdu do školy)) aspoň něco povzbuzujícího, jelikož teď na ty kretény (s prominutím) z naší třídy nemám ani tu nejmenší náladu. Ať už se týče holke nebo kluků, do detailu bych je teď nejradši neviděla aspoň měsíc)) xoxo K.


Guys are strange creatures..

15. března 2011 v 18:21 | Kačíís |  Diary..
Ti kluci jsou tak zvláštní! Prostě je nemůžu pochopit. Jednou se chovají tak a podruhé zas jinak. Nejdřív jdou milí a potom tě pošlou do prdel*e. Jednou tě obejmou a potom odstrčí. Jednou se usmějí a podruhé ti naznačí: Co je jako? Už se je ani vlastně nesnažím pochopit! Nechám věci tak jak sou a uvidí se časem. Nejspíš nejlepší řešení, které je.

Dnes byl ve škole úžasný den, hlavně odpoledka <3 zvláštní důvody! ;D Z češtiny za 4 a z matiky za 4. Krásný známky opravdu! To se ale opraví. V sobotu jedu do Rossmanna a chci se podívat na tělové mléko, jelení lůj s ještě určitě něco najdu jak se znám, doufám že to s T. a M. výde. Konečně mám v mobilu nové písničky jako Seek Bromance a Killaz ,) Užijte si zbytek dne. xoxo K.


Nivea BABY

14. března 2011 v 20:54 | Kačíís |  Ostatní..
Slečny,)

Po dlouhé době jsem zase proběhla drogerii a hledala jsem něco na mou kůži na obličej, se kterou mám problémy a nic na ní nepůsobí, NAŠLA! Koupila jsem si Nivea BABY a skvěle zabírá. Hydratační krém na tělo a obličej stál okolo 120 Kč. Je vážně užásný a okamžitě zabírá. S Niveou sem vždy spokojena, takže jsem šla vlastně okamžitě za touhle značkou a taky jsem udělala správně. K tomu jsem dostala odznaky Big Shock, můj nejoblíbenější nápoj, nemůžu se ho nabažit. Už jsem ale párkrát doplatila na pidí tohohle Energy Drinku před spaním, vždycky nemůžu usnout nejmíň 2 hodiny ;D

Hydratační krém a odznaky.

Reasoning

12. března 2011 v 12:08 | Kačíís |  Diary..
Slečny,)

Je sobota a já přemýšlím nad školou, vážně bych se měla jít asi zahrabat;D ale v pondělí píšem kontrolku z češtiny - úvaha. Přemýšlela jsem nad tématem, chci aby mě to bavilo psát a zároveň bylo i záživnější pro ostatní, takové trošku to úvahové téma. Našla jsem ho, budu psát o > Přátelství mezi holkou a klukem. Protože mě samotnou tohle hodně zajímá. Jen jsem zvědavá, jak to napíšu. xoxo K.

Přidávám Fashion Inspiration <3

There is true friendship? // Existuje pravé přátelství?

10. března 2011 v 10:13 | Kačíís |  Diary..
Berušky,)

Poslední dobou potkávám víc a víc falešných lidí, hlavně z okolí mých přátel. Proto chci tento článek věnovat Přátelství! Proč je v dnešní době tak těžké najít pravého přítele, kterému můžeme říct úplně vše s důvěrou? Proč jsou lidi víc a víc falešní? Proč chtějí být zajímaví svými lži a né pravdou? Přátelství bylo vždycky o důvěře, proč dnes jen přelétáme od přítele k příteli? ( a proč se ptám proč, když vím, že mi na to stejně nikdo neodpoví? ;D) Důvěra, pravému příteli můžeš říct to nejtajnější tajemství s myšlenkou, že to nikomu nikdy neřekne. Aha! ono je to v dnešní době ale nemožné. Jediné co mě poslední dobou potkává, jsou lži od mých nejbližších.


Přítel je ten, kdo ti otevře dveře,když ti je ostatní zavřou. Přítel příde tehdy, kdy všichni odejdou. Přítel je ten, kdo ti utře slzy, když ti je ostatní způsobí. Přítel je ten, který tě obejme, když tě všichni odstrčí. PRAVÝ přítel je ten, kdo ti řekne pravdu ať je jakákoli! To už ale poslední dobou nebývá, Proč? Lži! Lži! a Lži! Nechápu tyhle lidi, nechápu to chování. Přátelství je cit, který se pěstuje mnoho dní, týdnů, měsíců, ale ztratí se během vteřiny a nejhorší je Zrada! ;/ Asi každá to tu zná, bohužel se s tím musíme naučit žít, naučit BOJOVAT. Raději budu mít 2 opravdový přátele, než 200 falešných <3 xoxo K.

Dream is the most beautiful thing in life you have,)

7. března 2011 v 15:19 | Kačíís |  Diary..

Zdravím,)

Takže abych pravdu řekla na článek s MĚSTY nemám absolutní čas. Dávno už je po termínu a já se ani vracet nebudu. Vymýšlela jsem nějaký smysluplnější článek, jenže venku je absolutně krásně a já mám čas vám psát jen narychlo a dost mě to i mrzí. No, dneska ve škole docela na pohodu jen ta chemie mě zabíjí, ale nasmáli jsme se. ;D Absolventská trička budeme mít černá s tyrkysovým nápisem no chápete to? Černá! ach bože, no nic, aspoň že všichni budeme mít stejné. Teď si du na chvilku sednout na houpačku do zahrady a popřemýšlet,) Přidávám nějaké obrázky. xoxo K.
FASHION INSPIRATION

5. března 2011 v 18:51 | Kačíís |  Fasion..

Slečny,)

Jenom FASHION INSPIRATION. xoxo K.

Praktický Děvkař

3. března 2011 v 17:25 | Kačíís |  Ostatní..
Slečny,)

Zase jsem se odhodlala k nějakému článku na téma > KLUCI! Asi každá slečna, která si čte tento článek se setkala s děvkařem. Kluk, který využívá holku, rychle ji odkopne nebo ji má pro zábavu. Ano, tyhle kluky znám až moc dobře, některé z nás byly oběti, některé se na to jen koukaly. DĚVKAŘ, kluk který mění holky víc než ponožky, většinou to jsou kluci krásní, sebevědomí jelikož svou krásu využívají a ano, mají na to. Jak se máme bránit? De o to, odolávat. Není to lehké, jelikož takovíhle kluci to s námi umí, ale když jsem si vědoma, že je to děvkař a znám ho, tak s ním přeci nezačnu chodit jen kvůli kráse. Tenhle typ holek už taky znám. Je to tvůj idol? Slintej, ale neřekni ano! Je naprosto k sežrání? Tak se jen dívej. Povídá se s ním dobře? Je to profík, tak povídej! Usmívá se na tebe? Usměj se taky, ale oči v ten moment odtrhni. Kdyby se tě zeptal tvůj idol, děvkař jestli s ním nechceč chodit, co by si odpověděla? xoxo K.

FOTKY KLUKŮ MÁTE POD PEREXEM ;)

Justin B.


It is beautifully

1. března 2011 v 14:15 | Kačíís |  Diary..
Slečny..

Ten blog.cz už mě pěkne začíná sr*t, mažou se mi články, no prostě úplně na nic! Ale teď jinak, venku je krásně, konečně nálada jak má být, teplo..Užívám si tohle počasí, je perfektní, vyhovuje mi do detailu. Jak si užíváte Vy? Omlouvám se, že jsem včera nepřidala článek, ale nevěděla jsem co přidat a na vaše komentáře odpovídala, dnes oběhnu Favorite Sites a už budu jen odpočívat na zahradě. xoxo K.