Yesterday is a history, tomorrow is a mystery.
 Dnešní svět zapomíná oceňovat výjimečnost.

 

Duben 2011

Kluk a Holka, tak rozdílní a přitom tak stejní.

27. dubna 2011 v 19:47 | Kačíís |  Ostatní..

Ano, holka má víc kluků a je dě*ka, zatím co kluk má víc holek a je borec. Úžasné názory tohle, bohužel dost pravdivé.

Teď se ale chci vrátit k článku, který nemá vlastně ani žádnou pointu, jen Vám ukážu, čeho chci docílit))

Chci být takhle hubená ,) a řeknu Vám, docílím toho. Žádné anorexie samozřejmě docílit nechci, chci na sobě tvrdě makat, ale takhle být hubená je jeden z mých snů ,)

Už mi chybí ta "civilizace"..

26. dubna 2011 v 17:24 | Kačíís |  Diary..
Krásky )) Venku je dneska fakt hnusně, pořád prší nebo je zima. Tak trochu depresivní počasí. Jsem taková bez nálady až příliš unavená, jelikož přesně o půl noci a poté ráno v 8h musím brát antibiotika, takže jsem dost nedospalá a tím pádem i taková vyčerpaně nemluvící :D. Rodiče za chvíli jedou pryč, takže večer budu s bratrem sama doma a zítra opět bez školy ,) Sice už bych chtěla být mezi kamarády, ale stále na nějaké obličeje nemám náladu, takže svým způsobem mi to takhle vyhovuje. Užijte si zbytek dne. xoxo K.

Velikonoce? Naštěstí už skončily ^^

25. dubna 2011 v 13:43 | Kačíís |  Diary..


Krásky)) Velikonoce. No, takže nejčastěji chtěli vodku nebo rum. My ale nenalejvali. Ale jsem ráda za některé návštěvy,které jsem nečekala. Doufám, že jste to vydržely a abych pravdu řekla, měla jsem občaqs na mále "Au" ! Asi si to dokážete představit :D Ale dost o Velikonocích, zítra se jde zase do školy. S radostí můžu říct, že zítra opět zůstávám doma, jelikož mám stále angínu :D takže nejspíš až do pátka zůstanu doma a můžu pokračovat v odpočinku. Venku už taky není tak krásně, prší tu..takže mi zůstat doma ani nevadí. Jak si dnešek užíváte Vy? Nejspíš dnes ještě napíšu, užijte si zbytek dne. xoxo K.

Budu bojovat, tomu věř!

24. dubna 2011 v 18:14 | Kačíís |  Diary..
Nezdá se mi to. Vážně je to všechno pravda. To na co mě ostatní upozorňovai a já to neviděla a neslyšela. Je to vůbec možný? Zdřejmě ano. Tak ona mě pomlouvá místo toho, aby mi to řekla do očí? Říká o mně věci, které měly zůstat jen mezi námi. Tak tomuhle se říká přátelství?, aha, tak to děkuju, nechci. Vždycky jsme byly kamarádky, věřily si, říkaly si všechno, smály se spolu. Proč ale z ničeho nic říká to, co vlastně ani pravda není? To všechno kvůli němu? Kvůli tomu ubožákovi? Fajn, NIKDY si mi nevěřila, že pro mě nic neznamená. A ano, stále neznamená a nikdy nebude. A i když si mě teď srazila na kolena, znovu vstanu. Budu bojovat o naše prátelství, protože vím, že nejsi taková, tohle je jenom tvoje obrana. Ale zapiš si za uši, že takhle to nenechám,) Doufám, že pochopíš, že pro mě nejsi jen jedna z mnoha. A řeknu ti ještě něco, nenechám HO, aby ti zničil život a už vůbec né mě. xoxo K.


Mám jen strach. Nechci tam, ale vlastně chci.

23. dubna 2011 v 15:24 | Kačíís |  Diary..

Krásky. Příští rok, vlastně tenhle už nastupuji na střední. Většina řekne možná "Juchů", ale já rozhodně ne. Možná jsem jen zbabělec, ale prostě se tam bojím. Jsem ten typ, který všechno dělá s přáteli, které zná vlastně skoro celý život. Tohle je něco úplně nového. Nedokážu si představit 4 roky ve třídě bez nikoho z mých přátel. Ano, určitě si udělám nové přátele ale chci to vlastně vůbec? Možná, že ani ne. Jediné, co mě vlastně drží je, že tam budu znát lidi o rok výš se kterými se taky dost bavím ale stačí mi to? Strach! Strach! Strach! Strach, chci se ho zbavil. Možná se tam svým způsobem těším ale svým způsobem taky ne, teď mám prostě jen obavy. Strach! Co když to tam nezvládnu? Těším se do nového, ale prostě vím, že mi to bude muset dát hodně síly abych se dokázala tím vším prokousat. Snad to zvládnu, omlouvám se, že Vás tu s tím zatěžuju, ale už jsem to někomu potřebovala říct. Jaké máte vy zkušenost z přestupů na střední? xoxo K.

Život a smrt Charlieho St. Clouda ^^

22. dubna 2011 v 14:59 | Kačíís |  Ostatní..

Zdravím krásky. Dneska je venku úplně úžasně, sice se koukám jen z okna, ale to počasí si i tak užívám. Dneska jsem skoukla 3 filmy a 4 dokoukávám. Jsou to > Má mě rád, nemá mě rád/ Život a smrt Charlieho St. Clouda, po dlouhé době The Last Song a dokoukávám Nezapomeň na mě. Nejvíce mi ale učaroval Život a smrt Charlieho St. Clouda, strašně mě zaujal. Jo, dokonce mě i v některých částech rozbrečel. Je vlastně o tom, jak se jeho mladší 11tiletý brácha zabije při autonehodě, kterou Charlie přežil. Ale i po smrti ho vlastně stále vidí. Zkrátka doporučuju. Ten film jsem zařadila do žebříčku mých nejoblíbenějších filmů. Dnes se chci ještě podívat na Černou Labuť a Milý Johne. xoxo K.

Někdy jsou chvíle, kdy nechápu sama sebe.

21. dubna 2011 v 11:11 | Kačíís |  Diary..

Zdravím krásky . Předchozí článek byl takový, no prostě bez nálady a když jsem si to teď přečetka ještě jednou, tak se fakt stydím. Nechápu jak sem něco takhle bez enegrie mohla napsat. Chybama se člověk učí, takže až sem příště bez přemýšlení napíšu zase takový depresivní článek tak mě prosím upozorněte :) Teď se rychle vrhnu n úpravy blogu a chci se zeptat. NEVÍTE NĚKDO O NĚKOM, KDO BY PRO MĚ MOHL VYROBIT NĚJAKÝ JARNÍ DESIGN? Prosím kdybyste o někom věděly, dejte mi vědět, jelikož je to nutné, prosím . Jinak k mé nemoci. Užívám prášky každý den 3. V krku už mě nebolí a začínám mít chuť k jídlu, takže se to snad zlepšuje. Jen mě štve, že je venku tak nádherně a já nesmím na vzduch. Ale vynahradím si to. Až do úterka nebo středy musím zůstat doma, takže přes prázdniny nikam, ale aspoň budu mít vysněný klid ,) xoxo K.

I´m Ill..

20. dubna 2011 v 15:01 | Kačíís |  Diary..
Krásky ))

Prý mám těžkou angínu s příznaky "Streptokoka". Takže na blog nemám zrovna Big náladu a nejčastěji čtu JOY, spím a nebo přemýšlím. Sice mi zítra začínají prázdniny, ale jsem ráda že si od všech a od všeho můžu odpočinou. Aspoň se nemusím dívat na obličeje některých lidí, na které vůbec nemám náladu. Tohle berte jako informativní článek a důvod, proč se neozívám. xoxo K.


I have a head full of different things, I do not know what I know only that it simply can not cope..

18. dubna 2011 v 18:06 | Kačíís |  Diary..
Zdravím slečny ))

Neztrácej hlavu nad tím, co si myslí ostatní. Ti mají plnou hlavu toho, co si myslíš ty.


Do not lose friendship for love, because love means death for the friendship ..

16. dubna 2011 v 20:58 | Kačíís |  Diary..
Zdravím krásky ))

Správný výraz je ten: Na blog kašlu. Vždycky chci přidat nějaký článek ale dojde mi inspirace, doufám že už nějaký ten smysluplnější vymyslím. Nevím proč, ale prostě nesnášim když mi na blog do komentářu k článku někdo napíše nějakou reklamu nebo abych mu hlásla. Abych vám to vysvětlila, rubrika nahoře kam byste mohli psát reklamy není, jelikož je ani na svém blogu nechci, takže snad asi chápete proč tam chybí a ještě víc mě naštve, když mi to napíšete do komentářů pod článek. Abych vám to ujasnila, prostě v ničem nesoutěžím a ani pro nikoho nikde nehlasuju, takže od teď všechny komentáře tohoto typu mažu. Děkuju za pochopení ^^..
_____________________________________________________________________________________________________________


Just A Dream..

15. dubna 2011 v 15:43 | Kačíís |  Diary..
Zdravím slečny ))

Poslední dobou blog zanedbávám, o návštěvnost se nestarám a na Favorite Sites zapomínám. Chci se omluvit, ale vlastně ani nemám proč. Bohužel bylo teď čtvrtletí a po známkách co mi vyšli se musím hodit do učení. Nejsou to hrozné známky, ale jsou pod můj průměr a já kvůli počítači nehodlám zanedbat vysvědčení, ale dost o škole. Jak se máte? U mě je to v pohodě, jen chci aby venku bylo zase slunečno jako minulý týden, ale tohle taky není nejhorší počasí. Dnes jedu k babičce, kterou jsem už neviděla měsíc takže se tam těším a hlavně si konečně pořádně odpočinu. Slibovala jsem fotky nových vlasů, ale nemám nějak čas fotit takže z toho opět nic nebude, snad příště. Konečně je pátek..takže si užijte víkend. xoxo K.This guy is an idiot! ^^..

13. dubna 2011 v 15:19 | Kačíís |  Diary..
Berušky,)

Dneska jdu konečně k té kadeřnici. Vážně NUTNĚ potřebuju ostříhat. Nejdřív ale musím udělat asi 3 projekty které mi chybí, naučit se zeměpis a potom hurá do kadeřnictví. Taky se vám stává, že máte rejpací den? Myslím, že máte všem chuť dělat naschvály a máte k něčemu pořád komentáře. Já už ho mám 2 dny. Nejvíce mě ale pobavilo, když mi jeden kluk napsal že jsem hnusná. Tyhle věci beru jako normální a neřeším to ( vím, že má pravdu) ale když z nějakého důvodu (ano, ten důvod znám) začal mít blbý kecy prostě to nešlo a taky jsem musela něco říct. Takže já jsem hnusná, on posranej, já blbá jelikož jsem spadla při porodu na draždičky. Na to jsem mu s úsměvem napsala Nehuč. :D ale když mo napsal "Di spát dítě" tak jsem se rozesmála k nezastavení. Důvod? je o 4 měsíce mladší a bude mi psát dítě? K tomu už nemám opravdu co dodat. Venku je hnusně a pořád prší, zkrátka aprílovské počasí, ale přesto si užijte si zbytek dne. xoxo K.

*Nejdou mi přidávat obrázky, omlouvám se..Today in the rhythm of music..

10. dubna 2011 v 17:55 | Kačíís |  Diary..
Slečny,)

Děkuju moc za komentáře k předešlému článku..Zmiňovala jsem se, že se musím jít učit a ještě jsem se na to nepodívala, super! Takže přesně v 18:00 se vrhám do učebnic. Konečně jsem našla čas a celý den byl v rytmu muziky. Zaujala mě nový song a videoklip Bena Cristovaa - Mimozemšťanka. Máte ji pod perexem. Taky jsem se byla kouknou na Mariannin blog, ta slečna má úžasnej styl a ty vlasy <3 Takhle vypadat, tak si vážně nestěžuju. Ještě k té písni od Bena většina lidí říká, že má špatnou češtinu můj názor - je čech jen na půl tak co jste čekali? Ano, vyrost tady ale nebydlel tu celý život. Té písničce je rozumnět a jeho čeština se mi zná v pořádku. Takže názor že má homosexuální přízvuk jak si někteří myslí okamžitě škrtám! Jestli se vám něco nelíbí, tak váš názor nikoho nezajímá tak si ho prosím nechce pro sebe jestli potřebujete tak nutně nadávat.People in life makes a lot of mistakes but only later realize what they really did wrong ..

10. dubna 2011 v 9:59 | Kačíís |  Diary..
Krásky,)

Slíbila jsem že napíšu co jsem měla v plánu na sobotu tak tady to je : S T. jsme měly stanovat v jedné vesničce na fotbaláku na začátku lesa. Kluci nám samozřejmě slíbili, že nás přijdou vystrašit. Nakonec jsme tam ale nespaly. Takže jsem šla ven s M. a jak jinak než že jsme koupili sprite a vodku a pily. Nakonec mě táhli domu, jelikož jsem alkoholem zapila prášky, což se nemá. Ale mou noční příhodu tu nechci mo rozmazávat, jelikož jsme to smíchaly trochu víc, já nevěděla co dělám, a nejraději bych to celé vymyzala. Takže za všim se udělá tlustá čára, úžasný je ale že sem si něco důležitýho díky včerejšku uvědomila..takže za to sem taky vděčná.
_________________________________________________________________________________________________________________

Tlustá čára. No a jak se máte slečny? Už je zase neděle, ale je krásně. Dnes budu dělat věci do školy..6 stránek ze zeměpisu a 4 z dějepisu, takže nudit se rozhodně nebudu. Užijte si zbytek dne. xoxo K.Everyone has a dream and my dream is to be your only..

8. dubna 2011 v 15:26 | Kačíís |  Diary..
Slečny,)

Děkuju za návštěvnost, přes 8.000. Ale teď k článku, slibovala jsem nějaký smysluplnější takže vám představím náramek, který prostě chci. Ale teď ještě odbočím. Konečně je pátek .. tenhle týden utekl rychle, dnes budu spát u babičky, moc se mi tam nechce ale na druhou stranu sem jí dlouho neviděla. Doufám že výde zítřek večer<3 jestli jo, tak budu nejšťastnější, nechci sem psát co se bude dít abych to nezakřikla, ale později vám určitě dám vědět. Teď k náramku, je úžasně originální naprosto mi učaroval. Ještě jsem ho na nikom neviděla, budu se snažit ho co nejdřív sehnat. Tady už máte fotky. Užijte si zbytek dne. xoxo K.


Born This Way ..

6. dubna 2011 v 15:11 | Kačíís |  Diary..
Princezny,)

Dnešní den? Sem si naprosto užila..Hned 2. hodinu jsem se díky spolužákovi dopracovala k poškole (kam jsem samozřejmě nedorazila), takže se u učitelky stavím ráno. Máme ve třídě novou holku ^^ Je v pohodě, jen nechápu proč ji rodiče odvedli z devítky dva měsíce před koncem školního roku, já osobně bych je asi nejspíše někde zabila a vůbec s nima nemluvila. Taky jsme psali kontrolku z matiky, ze 7 cvičení mám zatím 2 špatně :D už se musím začít učit!! Vážně jo! Dnes večer jedu s mamkou zase cvičit..už chci aby byla středa za týden^* jelikož jdu ke kadeřnici a fakt potřebuju. Zítra vám konečně napíšu nějaký smysluplnější článek a dnes ještě dodávám Fashion Inspiration. Užijte si zbytek dneška. xoxo K.


Fuckin' Perfect

4. dubna 2011 v 17:28 | Kačíís |  Diary..
Berušky,)

Dneska ve škole to bylo docela zajímavý. V pátek mi spolužák vzal klíče, samozřejmě tajně a dnes v pondělí se náhodně objevily ve sborovně. Což o to, jenže moje mamka volala třídní a spolužák z toho má Dutku ředitelky školy ;D Je to třídní "idiot" asi víte jak to myslím..a dost si to i zasloužil. Ale dost o škole. Jak se máte? Venku je takový úžasný počasí..chvíli prší a chvíli ne :D ale nádherně to tam voní po dešti, tu vůni vody mám ráda, neni se čemu divit voní mi i nafta.
Zítra má být líp takže si do školy chci vzít stejně jeans, bílé triko s nápisem "I hate Valentine´s Day" a LV pásek, můj nejoblíbenější. Užijte si zbytek dne xoxo K.

When you are spots on the face look like an idiot! But can not fight it, people must understand -.-

3. dubna 2011 v 18:12 | Kačíís |  Diary..
Krásky,)

Zítra má být zataženo až 13°C a místama i pršet, fakt super!! Co to znamená? Trpím Eksémem asi každý ví, co to je ale kdyby ne, jde o postižení kůže na těle, tím myslím rudnutí, vysoušení. Já tímhle trpím! :/ Mám to na předloktí a od letošní zimi i na obličeji, což je vážně nádherný. Nevím jak, ale můj obličej na tohle počasí reaguje právě rudnutím a tvoří se mi na něm fleky, které nejdou vyléčit. Takže zítra se můžu připravit na rudnutí..Tenhle víkend jsem ho měla a jediný lék, který mi pomáhá je Slunce, které zítra asi moc svítit nebude. Vážně to nesnášim, ale NEDOVOL ABY TĚ STRACH Z PROHRY VYŘADIL ZE HRY. Takže prostě na to budu kakat a nebudu řešit jak budu vypadat. Je to vážně šílený, ale co jinýho mi zbývá? No, dost..nechci si tu stěžovat. Za chvíli půjdu vymýšlet outfit na zítra a ještě se doučit děják. xoxo K.

The most beautiful thing to be loved..

2. dubna 2011 v 12:05 | Kačíís |  Fasion..

Krásky,)

♫ Poslyš příteli..slzy sou zdravý a přesto že sou slaný, tak sou přece sladký..slzy jenom ukazujou..ukazujou city, přiznejme si, že někdy pláčeme všichni ..♫♪
_____________________________________________________________
Holka sedla na letadlo s kufrem plnym odvahy ♫..

Venku je nádherně že? Konečně jaro, jaro 2011 přináší v módě hlavně barvy, takže já se pokusím svůj šatník co nejvíc zbarvit. Určitě půjdou krásně kombinovat nejrůznější barvy a všude budou k vidění HM májí nádhernou barevnou kolekci, kdo ji ještě neviděl určitě doporučuju to prozkoumat. Také mě přejvapila Ann Christine, předvedla nádhernou kolekci, která kráje na kruhy a proužky a vypadá to nádherně jarně..určitě doporučuju. Teď vám přináším FASHION UNSPIRATION. xoxo K.