Yesterday is a history, tomorrow is a mystery.
 Dnešní svět zapomíná oceňovat výjimečnost.

 

Červen 2011

Nazdáár základko ^

21. června 2011 v 19:02 | Kačíís |  Diary..
Zdravím ))
Po dlouhé době zase píšu, nechápu, jak mohla devítka tak rychle uběhnout. Příští čtvrtek dostanem vysvědčení a potom čau Základko ^ Bože, budu už "velká" prvačka :D jak divně to zní, natěšenost? nechybí ,, obavy? jak by smet.
Můžu říct, že poslední tyhle týdny se projevilo mezi všemi přátelství, ale také to, jací dooprabdy jsme a jací jsme byli. Některé lidi poznávám až ke konci i když s nimi trávím prakticky každý den už 9 let. Mohla jsem to však čekat. Nejvíc se těším na rozlučku ,, Ááá bude bombastická se vším všudy )) Ano, asi napadl chlast, samozřejmě nebude chybět i když ožrat se v plánu zrovna nemám,, Užijte si zbytek dne. xoxo K.

Jsi krásná? Ne? Tak to budeš mít mnohem těžší.

15. června 2011 v 15:55 | Kačíís |  Ostatní..
Zdravím.
Je neuvěřitelné, jakou mají protekci holky, co jsou krásné. Ano, jsou třeba nádherné, ale že to jsou svině s prominutím už nikoho nezajímá?! Neřikám, že svině jsou všechny, ale uznejme, že většina ano. A co holky, které ostatním hezké nepřipadají? No, kluci si z nich dělají srandu a pozornost pořádnou ani nemají a že mohou být skvělé, chápající už nikoho nezajímá. Nevím proč, ale zdá se mi to jako dost hnusný. Ale co, to už asi nikdo nezmění. Člověk až s postupem času pochopí jaké udělal chyby. xoxo K.

Pri Oltári, Life is a game ,,

12. června 2011 v 16:16 | Kačíís |  Ostatní..
Zdravím.
Za oknem mi pořád hrajou písničky z poutě. Bože, fakt mi to leze mozkem, od rána do večera se toho nemůžu zvabit. Pomáhá mi tu Kristína' Poslední dobou jí až moc poslouchám <33

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Today Tomorrow (Toyota)

11. června 2011 v 10:14 | Kačíís |  Diary..
Zdravím ^
Zase mám blogovací náladu. Návštěvnost? Mizivá. Vadí mi to? Vůbec. ))
Je sobota a já už v 10:00 vzhůru, je absolutně nádherné počasí mě doprovází bolest v krku a romantická telenovela. Myslím, že ráno už nemůžu strávit krásněji ;) Dneska to vidím na pořádnou opalovačku s ovocným džusem s ledem a poslouchání My TOP Songs. A rozhodně se nikam nechystám. K jezeru to mám sice jen 5 kimometrů, ale sama tam nechci a všichni už mají nějaký plán a nesnáším když se někdo tzv. "vetře" takže to ani já nedělám ostatním. Bože, za 19 dní mi končí povinná školní docházka a už ze mě bude ta "velká" prvačka :D Uteklo to tak rychle, že je to vlastně nemožný. A za rohem sou prázdniny, super, mám je do posledního dne totálně zabraný a nevím kam dřív skočit, nejvíc se těším na xTeen sraz a na sjezd vody ^. No rozkecala jsem se v celku dost a tak si užijte zbytek dne. xoxo K.


_________________________________________________________________________________________________

Naše absolventská trička )) Miluju.

Takhle to dál nejde. ))

8. června 2011 v 18:10 | Kačíís |  Diary..
Zdravím ^
Opět jsem se sem přišla vypsat, po nějaké době. Do třídy nám přišla nová holka(znám ji už 3 roky) ze začátku byla v pohodě ale teď? Kdybyste to viděli, tak na ni začnete být alergičtí jako většina mojich spolužáků a většina učitelského sboru. Njací kluci jsou do ni nehorázně zažraní, ale těmm to dáváme dost tvrdě najevo, že to asi nebyl nejlepší nálad. :D V minulé škole abyte pochopili ji holky profackovaly, a tak přestoupila. Sice nemlže za to, že se kluci tak zbláznili, ale museli byste ji vidět nebo slyšet abyste pochopili jak to je. Takže jaksi začneme s nějakýma lidma zakročovat a naučíme ji slušnému chování, ne opravdui ji nebudeme mlátit, dělat naschvály nebo tak něco, ale jen tak to rozhodně nenecháme. Omlouvám se za to stěžování, ale někde jsem se potřebovala vykecat. xoxo K.Jak jde čas, jak utekl, konec? Myslím, že ještě rozhodně NE! ))

2. června 2011 v 18:55 | Kačíís |  Diary..
Zdravím )) Ozývám se zase asi po "roce" nemám teď vůbec čas, díky známkám, absolventce, rozlučce, prostě kvůli věcem, které se týkají školy. Už za měsíc jdu PRYČ, od lidí, s kterýma jsem ve třídě už 9 let, nepředstavitelné. Od toho, jehož vidím každý den a bez něhož, bych nebyla tam kde sem. Už HO nebudu vídat, už ho neuvidím se smát, ječet, nadávat, prostě bude pryč. VÁŽNĚ DĚKUJU ŽIVOTE. Ale co, začne mnohem lepší období, poznám více nových lidí, možná i lepších lidí, a tak trochu u ž poznám, co to je opravdovej život ))

Just Anna Shoes Shoes From Www.Justannashoes.Com