Yesterday is a history, tomorrow is a mystery.
 Dnešní svět zapomíná oceňovat výjimečnost.

 

Srpen 2011

Končí to . . )

30. srpna 2011 v 11:21 | Kačíís
Zdravím )
Jo už ve čtvrtek začíná škola , 2 měsíce prázdnin pryč a mně to připadá , jako by ty prázdniny teprve včera vlastně začaly. Moc se mi tam nechce , ale aspoň přestane to občasné celodenní nudění. Konečně nám začíná posvícení . Ale za ty prázdniny jsem si užila aspoň nějaký ty kalby , jo ! baví mě seznamovat se s lidma )
Do teď ještě do školy nemám absolutně nic , učebnice , sešity , vybavenej penál . Vpohodě no a a nějak to ani teď řešit nebudu ) Myslím , že jsem si to ale nějak tak užila ) Letní Láska okolo mě prošla , řekla :Nazdar a šla dá , takže NIC no :D Ale nějak mě to ani netrápí )
Co Vaše letní lásky ? xoxo K .


Letní láska? Spíš letní zábava)

5. srpna 2011 v 13:17 | Kačíís |  Diary..
Zdravím) Po nějaké době jsem zase dostala chuť něco napsat.
Úplně mě štve to počasá venku, sice se to už pořádně zlepšuje, ale koneckonců už je skoro po 1. týdnu v srpnu. Nechápu, jak ty prázdniny můžou utíkat tak moc rychle fakt:X Jak si je vlastně úžíváte? Já se nažím fakt co nejvíc. V září nastupuju na střední, tak se snažím o prázdninách si na to aspoň trochu zvyknout, fakt to nejde:D Úplně vidím, jak tam půjdu a všichni budou koukat, nebudu vědět kam jít a takové ty banality. Bute to fakt dobrý no, teda aspoň doufám.
Užijte si zbytek prázdniny, xoxo K. )