Yesterday is a history, tomorrow is a mystery.
 Dnešní svět zapomíná oceňovat výjimečnost.

 

Přikrývka lží.

25. srpna 2013 v 22:56 | Kate. |  Diary..
Pro většinu lidí, je lež jen obyčejná přikrývka. Přikrývka před světem, před lidmi. Je to něco, za co se mohou schovat a být tím, kým chtějí a veskutečnosti nejsou. Je to přelud, který brání dobrým myšlenkám. Ve lži si každý vytváří svá vlastní pravidla a čím víc lže, tím více tomuto přeludu začíná věřit a tím více jím začíná žít. A tím začíná hrát hru bez pravidel.Je tu však problém, který na začátku lži většinou nikomu nedojde a to ten, že když člověk lže, obelhává lidi, které má rád nebo je miluje a nedovolí jim ho poznat úplně, nedovolí mu, být k těm lidem upřímný. A i když si v tu chvíli myslí, že je chrání, ve skutečnosti jim bodá nůž do zad, který se s každou další lží zařezává jen hlouběji a hlouběji a není lehké ho vyndat, protože poté ten člověk může vykrcávet. Vykrvácet způsobem, že ztratí důvěru, city, pochopení lidí, které miluje a láska se může změnit v odmítavost, nechtěnost a nesnášenlivost.

Pretty Little Liar - everybody is.


Nikdy nepochopím lidi, kteří lžou a to jen proto, aby se dostali k něčemu, k čemu chtějí. Znamená to totiž, že nejsou dost dobří na to, aby se tam dostali sami za sebe ale musí se tam dostat za určitou maskou, která může mít různé barvy, ať už jsou citové či cílevědomé. A přímo se mi hnusí lidé, kteří dokážou lhát až tak velmi dobře, že se vám přitom dívají do očí a bez pohnutí ani mrknutí vám říkají 'mám tě rád, chci tu s tebou být, vážím si tě', přitom však jejich myšlenky směrují na srdce a přesně v tu chvíli, kdy vám tohle vypráví přemýšlí, jak nejlépe vám ublížit. Není to fér. Bohužel je ale lež všude, i mezi našimi nejbližšími. Celá tahle doba je ve skutečnosti lež, bohužel si to však většina lidí neuvědomuje a potom jsou jen zbytečně zklamaní, protože věřili něčemu, co nikdy nebyla pravda. A nejlepší lék na lež ? VĚŘ JEN SÁM SOBĚ A NEVYSLOVUJ NIC, POKUD TO TAK NECÍTÍŠ!
K.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 dem-demilovato dem-demilovato | 25. srpna 2013 v 23:36 | Reagovat

Čauko zvěřejnila by jsi prosím na fb můj blog? :) Chtěla bych aby mi k tomu lidi něco řekli co by se tam hodila a podobně :) Děkuji předem :3

http://dem-demilovato.blog.cz/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama