Yesterday is a history, tomorrow is a mystery.
 Dnešní svět zapomíná oceňovat výjimečnost.

 

Prosinec 2013

Každý pád na držku je pohyb dopředu.

22. prosince 2013 v 15:09 | Kate. |  Diary..
'Ahoj, já jsem Káťa.' . . 'Ahoj, já jsem Láska, přišla jsem ti ubližovat a podkopávat ti nohy jak to jen jde, abych tě do budoucnosti udělala silnější, sebejistější, neporazitelnou a hlavně, abych tě naučila, co je život a jakou v něm hraješ roli.'

Někdy mám prostě ten pocit, že svýho prince na bílým koni snad v životě nepotkám, protože tohle štěstí se mi poslední rok vážně ale vážně obloukem vyhýbá. Tenhle rok všechny moje snahy ztroskotaly na bodě mrazu a vlak se zastavil. Jedno zklamání za druhým, ale jsem typ člověka, co si ze všeho musí vzít něco pozitivního, jednak abych se nezbláznila a jednak protože jsem zastánce názoru, že všechno má svůj důvod a všechno zlé je k něčemu dobré :)

Toho prince bych asi nemohla potkat, kdybych se nejdřív neprosekala lavinou zklamání a slz a bez pár pořádných facek.
Občas se sama sebe ptám, co dělám špatně, co mi chybí, co nemám, jestli jsem udělala něco špatnýho a tímhle se mi to vrací. Fakt nevím. Ale jak už jsem řekla, na všem je něco pozitivního a já se na každém zakopnutí snažím hledat to plus, i když to občas dá fakt zabrat, ale i pád na držku je pohyb dopředu ne ?
Za tenhle rok jsem si z toho života odnesla asi víc než za celý život. Strašně jsem se toho naučila. A možná asi tohle je to mohe velký + = nový zkušenosti :). Dřív jsem si myslela, že všechno znám, všechno vím a že mi všechno projde a až za posledních asi 10 měsíců jsem dostala takových facek, že jsem pochopila, že naivita je moje největší slabost.
A že si lidi myslí, že jsem silná? Tak to možná jen na první pohled. Ale snažím se být, protože kdybych si měla všechno připouštět, tak už jsem psychicky na dně. Za posledních pár dnů, jsem tu facku zase několikrát dostala, ale já si nestěžuju a víš proč? To máš napsané v prvních 3 řádcích nahoře. Protože vím, že tuhle bitvu se štěstím jednou vyhraju a i když to bude sebekrutější i já si jednoho dne vybojuju toho prince na bílým koni. :)

Proto i ty, ať se ti stalo cokoliv, ať tě kdokoliv zlomil, zradil nebo zklamal, prostě to tak mělo být, protože někde čeká člověk, který tohle prázdný bolavý místo zaplní víc než si vůbec dokážeš představit. Tak jdi a bojuj si za svoje štěstí a nikomu nedovol, aby tě položil na lopatky. A až na jednom a tom samým místě zakopneš 6x, tak do toho jdi po sedmý a pořád dokola, dokud nezvítězíš. Protože teprve potom budeš mít tu zaslouženou hodnotu. :)
A neskutečně si vážím každýho člověka, který mi dává důvěru aniž by mě znal a svěřuje se mi s vlastním životním příběhem, protože i tohle mi dodává sílu a já vím, proč tohle všechno dělám a že se to vyplatí už jen tím, že ti můžu pomoct, nebo se o to můžu aspoň pokusit.

Užijte si Vánoce a díky za pozornost, K.