Yesterday is a history, tomorrow is a mystery.
 Dnešní svět zapomíná oceňovat výjimečnost.

 

Prosinec 2014

Máš to, co si uděláš.

26. prosince 2014 v 18:06 | Katerine. |  Diary..
Myslím, že každý si může za to, co má. Život je takový, jaký si ho uděláme, ne? Štěstí se odvrací z toho důvodu, že si ho nezasloužíš. Láska nepřichází z důvodu, že ji nebereš vážně. Život ti dá to, co v tu chvíli pro tebe má. Nedá ti nic navíc a ani ti nesebere to, co ti po právu náleží. Je to to nejspravedlivější, co existuje. Nic nedostaneš bez snahy a zadarmo.
Pokud nemáš štěstí, možná proto, že nejsi člověk, který by si ho zasloužil, nemyslíš? Neviň ostatní, zkus vinit jen sebe. :-) život není nespravedlivý . .
Díky za skvělý rok, K.Vypneš a nic.

5. prosince 2014 v 22:37 | Katerine. |  Diary..
Jsou dny, který jsou skvělý, protože máš pořád dobrou náladu a víš, že by ti konečně mohlo něco vyjít. Je to fajn, nic neřešíš. Pak se ze vteřiny na vteřinu podíváš a najednou vypneš.
Stále nic neřešíš, ale jinak, teď tě to totiž nezajímá. Tak trochu přicházíš o iluze. Přestáváš doufat, že ti to vyjde, že něco bude tak, jak chceš.
A přesně tenhle pocit je to, kdy kolem sebe nikoho nepotřebuješ, užíváš si to co máš, a hlavně nic víc než tohle nechceš. Jen místnost a sebe sama.
Pocit obohacení. :) Proto tady sedím v tý místnosti a mám se fajn. A víte co je fakt nejlepší? Všechno je mi jedno, mám prázdnou hlavu a vím, že až něco zítra přijde, bude to dobrý, protože to nějak zvládnu jen sama se sebou. :)
Krásný páteční večer, K.