Yesterday is a history, tomorrow is a mystery.
 Dnešní svět zapomíná oceňovat výjimečnost.

 

Březen 2015

Prosím trochu spolehlivosti!

22. března 2015 v 20:45 | Katerine. |  Diary..
Tak, po dlouhé době si tu zase vyleju svoje srdíčko, jak už je to zvykem. Tentokrát si dá se říct postěžuji.
Nedávno jsem se začala vídat s jedním klukem, pojmenuju ho ON, abych nemusela stále psát - ten kluk, atak.
Znáte to, ze začátku samé perly a diamanty, zkrátka úžasný - milý, hodný, hezký, laskavý a bla bla. Měl a stále má jednu chybičku, vždy jsme se domluvili na nějaký den o víkendu, že budeme spolu a třeba něco podnineme, poprvé, když jsme se takhle domluvili, tak se vůbec neozval - OK, tak stane se, nepsala jsem mu ani já, jestli to teda platí, takže jsme si asi fifty fifty, podruhé napsal, že musí nečekaně do práce - OK, práce je důležitá, to se prostě taky stává, a přesně dnes se vymluvil na to, že jeho kamarád slaví narozeniny, takže se uvidíme jindy.
Jelikož už mi to předtím udělal dvakrát, tak ten dnešek jsme si slíbili, na malíčky (doufám, že víte, co to znamená :D ). Prostě SLIB - ty se mají dodržovat!!!!!!!!!
No a tak dnes odpoledne zpráva - něco ve smyslu toho, že má jeho kamarád narozeniny, takže to jsou slavti. REALLY?! A třeba nějaký ''promiň''? ne. Takže jsem se celkem solidně naštvala.
Samozřejmě napsal něco o tom, že se uvidíme určitě co nejdřív. A já v tom zápalu naštvanosti jsem mu samozřejmě na psala, že doufáj, že se zase tak brzy neuvidíme. :D
Problém je ten, že jsme hrozně splachovací člověk, takže za asi 10 minut jsem byla zase v pohodě a neřešila jsem to. Asi vypadám jako nějaká pometlice nebo tak, ale spíš mi jde o ten princip, že už třikrát jsme se na něčem domluvili a on to třikrát stornoval, v tom já samozřejmě si na ty dny už nic jiného neplánuji, takže potom doma sedím zařezaná a nevím s čím hnout.
ON je fajn, fakt si s ním rozumím, jsme stejní a zároveň jiní, takže je s ním celkem sranda, ale....
Nejsem nějaká důra, abych mu dělala scény, co si jako myslí a podobně, to si spíš potom vyřídím na místě, ale jestli si tohle někdy zažila, tak asi znáš ten pocit, kdy plánuješ do detailu takovou pomstu, kterou by rozhodně nepřežil a že jsme v té chvíli teda opravdu nad několika mučícími metodami přemýšlela.
Chápu, že je kamarád důležitý, to je snad jasné, ale proč si teda domlouvám a slibuji něco, o čem vím, že to nedokážu splnit a k tomu to udělám třikrát?!
Ano, takže jsem zase po několika ''letech'' měla randa a opět shledávám životní situaci ''být sama'' opravdu tou nejlepší, žádný stres a zbytečné emoce. :D
Pokud se ti tohle někdy stalo, tak asi víš, o čem mluvíš. Čančáš se, upravuješ se a úplně zbytečně!!!!

Vážně kluci, proč jste tak hrozní flegmouši?! Ach jo. Vždy, když mám nějaký takovýhle problém, tak to píšu sem, protože mi to fakt mega moc pomáhá. A během tohoto článku jsem přišla opět na pár mučících a pomstychtivých metod, takže, chlapče, těš se!

S láskou Káťa a doufám, že jestli randíte, tak s někým, kdo své slovo umí dodržet! :)